Televizyon panelleri sitemiz üzerinden satılmamaktadır. Sadece adresimize gelen kırık ekranlı televizyonların panel değişimi yapılmaktadır.   x

LED TV PANEL (EKRAN) DEĞİŞİMİ FİYATLARI

Lcd ve Led Tv lerde panelin (ekranın) hasar görmesi veya arızalanması durumunda değişimi gerekebilir.

Servisimizde Tv Panel Değişimi (Tv Ekran Değişimi) uzman teknisyenler tarafından birinci kalite orjinal ekran kullanılarak hızlı ve dikkatli şekilde yapılmaktadır.

Genellikle cihazınız ekran kıılmalarında üretici firmaların garanti kapsamında olmadığından buna bağlı olarak servislerde ekran değişimi biraz maliyetli olabilmektedir.

Burada dikkat etmeniz gereken tv nizin güncel satış fiyatları ile kıyasladığımızda ekran değişiminin bütçenize ortalama yüzde 50 yüzde 60 civarında bir tasarruf sağlayıp sağlamadığıdır.

Kısaca bir tv üretilmiyor da bile emsal olarak tv nizin özelliklerini barındıran aynı markalı bir televizyon modelini baz alarak panel değişim fiyatıyla kolayca karşılaştırabilirsiniz.

TV Panel değişimi sürecinde dikkat edilmesi gereken doğru yani orjinal parçaların kullanılması ve bir uzman personel gözetiminde kaliteli bir onarım yapılmasıdır.

Panel-İş Display firmamız ile iletişime geçerek tv panel (ekran) değişimi hakkında daha fazla bilgi alabilir ve uygun bir çözüm bulabilirsiniz.